Založ si blog

Hm 11. – Ako nám český prezident prezradil viac ako chcel. . .

Prezradím vám úprimne, že som dlho uvažovala nad tým psychologickým paradoxom, že sa do vedenia spoločnosti dostávajú nie tí najviac inteligentní, ale často ľudia bez schopnosti anticipácie, rozumu chabého. Došlo mi až nedávno, že nás tým Zámer sveta chráni pred vyhynutím ako druh. Lebo keby robili šarapatu tí superextrabystrí, bolo by zle.

Hlupák vám prezradí aj to, čomu sám nerozumie.

 

Ako uvádza článok v linku

https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-caputova-nenasla-odvahu-odsudit-slova-ceskeho-prezidenta-pavela/3174556

Český prezident Petr Pavel vyhlásil, že ruská komunita, žijúca v Európskej únii, by mala byť sledovaná. Na etnickom princípe. A za inšpiráciu označil to, ako Američania počas druhej svetovej vojny na základe rasových kritérií internovali Japoncov do koncentračných táborov.

Nečudujem sa – na rozdiel od autora toho článku – že prezidentka Čaputová jeho slová neodsúdila. Ani by som to od nej nečakala. V Lešti boli predsa spolu, a celkovo sa tvária ako jednovaječné dvojčatá.

Systém MOVIR, ktorý bol Pavel poobzerať na Slovensku v Lešti s Čaputovou,  ho mohol inšpirovať k podobným nápadom – takže sa zrejme z kukly hoaxu derie ďalšia pravda, že MOVIR by mohol byť v nevhodných rukách aj elektronickým koncentrákom.

 

Elena

 

 

K diskusii

palenque  však dajte Vašu verziu, na čo ten MOVIR bude. Už som v minulom blogu o ňom ukázala linky zmlúv, kde ho kúpili. Takže reálne existuje – bude za tie milióny nevyužitý? Alebo žeby 25. júla, augusta a či septembra niekto nabehol s jeho využitím v praxi, aby nevhodní občania nevolili zle?

Skutočne by som chcela počuť verejné vyjadrenie kompetentných osôb, ako ideme tento prístroj využívať v praxi, keď sme ho tak súrne teraz kupovali a skladali. Pokojne by nám postačil v dnešnej ekonomickej situácii len v rovine vynálezu pre prípadnú potreby pandémie, keby raz náhodou zasa vznikla.

 

 

 

 

Naozaj 1. – Ako oblaky. . .

27.05.2024

Píšem často blogy aj s politickými témami, no v skutočnosti politika u mňa z hľadiska záujmu má mínusové hodnoty. Keby to bolo na mne, moja vodnárska duša by zariadila svet, v ktorom by neboli žiadne štáty, a hrabivci by nemali nahrabané majetky. Putovali by sme každý kam nás len oči povedú, voľne a bez akýchkoľvek obmedzení. Ako oblaky. Oblaky sú v mojom [...]

Lebo 7. – Bude bez milióna a bez fúzov? Veru nie.

22.05.2024

Nuž, tomu sa hovorí chlapské slovo. Zaujímavú stávku vyhlásil český lekár, ktorý pracuje vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe, ako uvádza článok v linku https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bludny-balvan-za-ivermektin-Vse-jinak-Vsadim-se-o-milion-Je-tu-studie-755683 Bludný balvan, udelený členke Rady ČT za ivermectin ho pohol k činu. Stratil už trpezlivosť s [...]

Lebo 6. – Upokojovači. . .

21.05.2024

Čo by ste si mysleli o odborníkovi, ktorý by týranej obeti začal vykladať, aby s agresorom nastolila dobrý vzťah, aby s ním uzavrela zmier. Aby už nepripomínala, že jej ublížil a tvárila sa, že to je všetko preč. Asi by ste si poťukali po čele, a pouvažovali, že ktovie ako si ten fušer školu spravil. Situácia v našej spoločnosti je presne taká, ako v spomenutom [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,881
Celková čítanosť: 9107391x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Kategórie

Archív