Založ si blog

Ale nooo 3. – Kovidlumpov treba potrestať. . .

Spoločnosť sa potrebuje s časmi kovidu vyrovnať spravodlivo – a to nepôjde bez potrestania lumpov.

Žiadne „zavrime oči, urobme hrubú čiaru, odpustime a zabudnime“ nesmie nastať. To jednoducho nejde – po tom všetkom, čo sme museli prežiť kvôli zločincom, a koľkí tú darebáčinu neprežili, nemôžeme iba mávnuť rukou a ísť ďalej. Som aj proti generálnej amnestii – určite nie je v záujme tých, ktorých bývalá vláda prenasledovala – nespáchali nič a niet ich prečo amnestovať, možno ich len oslobodiť od nezákonného prenasledovania.

Budem rada, ak zjednotíme sily tí, ktorí sme sa museli nútene testovať  v „celonárodnom testovaní opakovane“ pod existenčnou hrozbou. Lebo o to horšie, že tí, ktorí tieto trestné činy páchali, ich páchali vo verejných funkciách a vo vyhlásenom mimoriadnom stave. Keď budeme na toto násilie poukazovať viacerí, pôjde v skutkovej kvalifikácii o trestný čin veľkého rozsahu. To samozrejme nebola jedná darebáčina tých čias.

Keďže do 1.1.2025 u nás nemôžu občania samotní podávať žaloby a trestné oznámenia ohľadne čias kovidu, je čas pripravovať podklady. Nie som prázdny teoretik, podklady zbieram.

Lebo 1.1.2025 sa blíži. 

 

Jednou z prvých vecí, ktoré si potrebujeme ujasniť, je skutočnosť, že NCZI podľa môjho názoru neoprávnene zbieralo a evidovalo osobné údaje občanov.

Navyše aj zavádzali, lebo nepriznávali, že ich evidujú s údajmi o našom testovaní, t. j. že tie údaje o nás identifikačne zhromažďujú. Evidovali naše osobné údaje bez nášho súhlasu, a navyše svojvoľne, lebo na to nemali reálny právny podklad. Trestnosť toho konania nijako nezmení ich snaha údaje vymazávať

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/881153-splnomocnenec-kotlar-mozno-nebude-mat-co-vysetrovat-urad-cez-ktory-tiekli-data-o-pandemii-ich-musel-vymazat

Tu ktosi robil špinavosti voči občanom – a nevyzuje sa z toho ani zmiznutím z funkcie, a ani generálnou priestupkovou amnestiou.

Načo im boli tie údaje?

Pýtam sa verejne a otvorene – KAM šli naše údaje o testovaní aj s osobnými údajmi? Niekto tu zbieral DNA občanov a evidoval ich osobné údaje, čiže ich veľmi jasne vedel stotožniť aj so zdravotným stavom a zdravotnými údajmi o jedincovi. je potrebné hovoriť o tom a vinníci musia niesť zodpovednosť za ten čin.

O zbieraní DNA  a aj o možnosti vakcinovať pomocou „sterov“ sa píše kadečo, napríklad

https://anaksvengorkkarpit.substack.com/p/univerzita-johnse-hopkinse-potvrdila.

Ak si myslíte, že pomocou sterov DNA zbierať nemožno, nuž sa mýlite. Už v roku 1997 sa ukázalo, že aj z latentne odobraného odtlačku prstov je možné odobrať aj genetickú informáciu

https://primar.sme.sk/c/23282531/autizmus-nesposobuje-ockovanie.html?ref=temacl

Doplním vám k tomu jeden príbeh. Položte si otázku, prečo nám Pluska znedostupnila článok z roku 2009 s názvom USA: Americké policajné úrady rozšíria databázu DNA, v ktorom píšu ako zbiera FBI DNA. Zato je dostupný článok z toho obdobia, ktorý uvádza 

https://svet.sme.sk/c/4397233/americke-policajne-urady-rozsiria-databazu-dna.html

Zároveň rastie znepokojenie, že USA sa stanú spoločnosťou, ktorá geneticky kontroluje svojich občanov, píše denník. Americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI), ktorý disponuje databázou DNA od dovedna 6,7 milióna ľudí, očakáva prudký nárast vzoriek DNA. Úrad ročne zaregistruje 80.000 vzoriek. Do roku 2012 má tak ich počet stúpnuť na 1,2 milióna ročne.

Samozrejme v súčasnosti je rýchlosť zberu už úplne iná. A zbierka sa netýka len DNA nelegálnych migrantov a zločincov, majú v nej napríklad aj DNA každého vojaka akokoľvek čo len raz v kontakte s ich armádou, napríklad aj na vojenských cvičeniach, vrátane našich.

A ja chcem vedieť, či do tých databáz neboli odosielané aj naše údaje z celoplošných národných testovaní. Lebo ak áno, niekoho tu treba súdiť za zločiny proti ľudskosti a za vlastizradu.

 

A pripomínam, aby sme nezabudli – tesne pred začiatkom experimentu s celoplošným testovaním k nám prišli 4 špeciálni americkí poradcovia CIMIC, ktorí sa zameriavajú na civilno-vojenskú spoluprácu a PSYOPS, čo sú špeciálne jednotky pre psychologické operácie – život je skrátka plný náhod, že?

A ako uvádza článok v linku, neboli tu na rekreácii, ale pracovne, a článok k tomu uvádza

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/563143-na-slovensku-budu-posobit-americki-vojaci/

„Práve vojaci vyškolení na tieto operácie boli nasadení napríklad aj v uzatvorených obciach počas prvej vlny pandémie. Odviedli úžasnú prácu a bez dostatočných vedomostí a naučených postupov by bezproblémový priebeh nebol možný,“ vyzdvihol ich prínos minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

No ešte že prišli v pravý čas, že, čo by sme si bez nich počali, však?

 

Ich prítomnosť u nás odhlasoval parlament – aha kto ako hlasoval

https://afinabul.wordpress.com/2021/12/13/pred-plosnym-testovanim-tu-prisli-specialni-americki-vojaci-psyops-za-ich-pritomnost-hlasoval-aj-smer-sd/

 

 

 

Takže nech nám všetci tí, ktorí za ich príchod dvíhali ruky, povedia teraz jasne, na čo ich tu potrebovali.

Veru, špinavostí a falošných hier tu bolo ajajaj.

 

Ďalšou špinavosťou bolo to, že nám tu ktosi bránil v prístupe ku údajom o kvalite poskytovanej starostlivosti. A niektorých to stálo životy.

https://domov.sme.sk/c/22746994/koronavirus-na-slovensku-covid-19-plucna-ventilacia.html

Keď sa pacient na ventiláciu dostane, má najvyššiu šancu, že infekciu  koronavírusom prežije. Počas druhej vlny pandémie covidu sa však pravdepodobnosť prežitia na ventiláciách veľmi líšila v závislosti od nemocnice. Niekde zachránila život viac ako ôsmim pacientom z desiatich, inde len slabú polovicu.

Takže tie údaje nám neposkytlo to naše drahé CNZI, ktoré naše údaje skladovalo hlava-nehlava, podľa mňa aj svojvoľne. Vraj pre „štatistickú dôvernosť“. Hoci keby sme tie údaje o šanci na prežitie v jednotlivých nemocniciach poznali, vedeli by sme pre svojich blízkych v prípade ochorenia na kovid hľadať pomoc tam, kde bola vyššia šanca prežitia.

Máme ako pacienti právo na informácie o tom, ako kvalitne ktorá nemocnica poskytuje služby a toto právo má nepochybne prednosť pred právom „štatistickej dôvernosti“. Požiadala som preto CNZI o túto informáciu, ktorá už po skončení pandemickej situácie podľa mňa mala byť publikovaná.

 

Elena

 

K diskusii  luna 5  Po 1.1. 2025 to môžu začať riešiť OCTK a potom súdy. Dovtedy lumpi zablokovali možnosť občanom dovolávať sa spravodlivosti vo veciach okolo kovidu.

Takže tak 8. – Spoločná zodpovednosť – spoločná basa. . .

19.04.2024

Opakované testovanie národa sa označovalo ako Spoločná zodpovednosť. Veru, to vydarené podujatie Matoviča a jeho inšpirátora Pavelku, ktorý sa vydával za epidemiológa – skôr by sme ho mohli označiť ako Zločin storočia, veď šlo o trestný čin, realizovaný vládou na vlastnom národe s verejne prezentovaným hrubým nátlakom, ktorému boli ľudia vystavení pod [...]

Takže tak 7. – Bude Dolinková klinec do truhly vláde?

19.04.2024

Dolinková zavádza platby u lekára – vraj „len 5 eur“. Ibaže zakaždým, a u každého lekára – takže ak potrebujete u špecialistu predpísanie liekov či pravidelnú kontrolu, a máte takých špecialistov troch a raz zájdete k všeobecnému lekárovi, chronicky chorému pacientovi urve tento nápad hneď 20 eur navyše z rozpočtu mesačne. Iste, „iba [...]

Cesta duše 10. – Ťažké časy. . .

18.04.2024

Čaro rozprávok je v ich pravdivosti. Vypovedajú o živote tak veľa… Veru, spomínate si kde začína rozprávka? Za siedmymi horami a siedmymi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial. Tam, hodne ďaleko, kde je všetko naopak než ako by malo byť, práve tam sa začína rozprávkový príbeh. Musíte skrátka prejsť ťažkými časmi, a všetko v živote sa vám musí prevrátiť. [...]

nôž, krv, zranenie

Veľká tragédia v Hlohovci: V byte našli dobodaného 19-ročného mladíka. Polícia zadržala podozrivého

20.04.2024 21:44, aktualizované: 22:26

Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť.

Taiwan, vojaci

USA odklepli spojencom pomoc za 95 miliárd dolárov. Biden: Jasná správa o našej sile

20.04.2024 19:51, aktualizované: 22:34

Rad kongresmanov ocenil, že šéf Snemovne Mike Johnson zákony na hlasovanie predložil. Johnson kvôli tomu podľa médií riskuje vlastný post.

nehody

Nešťastný deň pre Brezovú pod Bradlom: Dve nehody a päť zranených. Zasahoval aj vrtuľník

20.04.2024 19:29

Polícia vyšetruje okolnosti dvoch dopravných nehôd, ku ktorým došlo v sobotu v Brezovej pod Bradlom.

loď, trajekt, potopený

V Stredoafrickej republike zahynulo pri potopení sa lode 58 ľudí, smerovali na pohreb

20.04.2024 18:56, aktualizované: 21:33

Podľa svedkov viezla rybárska loď na rieke Mpoko v Bangui viac ako 300 osôb. Pomoc prišla až po 40 minútach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,851
Celková čítanosť: 8987904x
Priemerná čítanosť článkov: 3153x

Kategórie