Založ si blog

Pravdu na stôl 11. – Nedos. . . e náš život znovu. . .

Na rovinu – niektorí ste svojim sprostým a nepremysleným hlasovaním ovesili na náš krk bývalú vládu.

Obrala nás o čo mohla, zadlžila aj budúce generácie, naše deti a vnukov. Narobila tu kopec špinavostí – počnúc opakovaným núteným testovaním národa pod existenčným nátlakom, cez nútené vakcinovanie sa mnohých podmienené finančným vydieraním, až po klamanie a zavádzanie.

Premávali sa nám tu vďaka neschopnosti minulej vlády nekontrolovane migranti, a ako vidíme podľa informácie o tadžickom teroristovi, ktorého vykrmujeme v našom „utečeneckom“ zariadení, skutočne kadekto sa nám tu premával. Sú ľudia, ktorí majú náramne pádne dôvody utekať nielen z vlasti, ale aj z krajiny, do ktorej sa premigrovali. Napríklad preto, že ich stíha polícia, alebo ako ten Tadžik boli pre nespratné a kriminálne správanie z krajiny vyhostení. Ibaže my tu nie sme skládka odpadu – nech si ho odvezie Sulík na ranč do Austrálie.

 

Doničili ste – podaktorí drahí voliči – mnohým ľuďom život tým, ako sprosto ste volili a doteraz sme nepočuli od vás ani slovo ospravedlnenia, ani od jediného. Koľké ľudia pre vaše sprosté hlasovanie trpia následkami pochybného vakcinačného pokusu, podaktorí ho ani neprežili. Nestačí vás to?

Čušali ste ako hnidy, keď sa ukázalo, čo tu vami zvolení zástupcovia vystrájajú – odrazu nebolo v tomto štáte toho, kto ich volil. A teraz chcete pokračovať – a svojimi hlasmi zasa raz ničiť náš život.

Nechcem mať s vami nič spoločné.

 

Poskakujete po uliciach a zasa raz by ste chceli dobabrať náš život, a životy našich detí a vnukov ešte viac. A potom za to neniesť následky.

Ja nechcem mať na krku Korčoka ako prezidenta, pre mňa je nedôveryhodný. Je úplne jasné, ako by prezidentoval – s cirkusmi a obštrukciami, s predstavou že môže sám rozhodovať, lebo plánuje vziať kompetencie v zahraničnej politike vláde. Ibaže my tu nemáme kráľa, ale len prezidenta – a som za odňatie všetkých kompetencií prezidentovi okrem reprezentačnej funkcie. Aby sme sa nedostali do situácie, že krajina nemôže ísť dopredu a ľudia nemôžu žiť normálne, lebo nám tu podaktorí naivní či priblblí zasa raz navolili na krk problémového človeka.

 

Dobabrajte život len sebe. Rozdeľme si tento štát – presťahujte sa všetci pouliční postávači do Bratislavy a žite tam.  Ale potom nám nelezte na krk nazad, keď konečne uvidíte jasne, čo ste zasa povolili. Stojte  pre mňa za mňa ako doteraz na uliciach a jačte každý deň, aj s Korčokom, ak ste nedokázali prehliadnuť, že to je zlý, nečestný a zákerný človek a manipuluje vás.

A nás nechajte žiť pokojne a v mieri normálny ľudský život.

Ani Pellegrini nie je ideálnym kandidátom, tiež mu mám za zlé ako sa postavil k vakcinovaniu v tých časoch. Ibaže ak si musíme vybrať z dvoch možností – a my teraz musíme – tak rozhodne je človekom, ktorý zaisťuje pokojný a plynulý chod spoločnosti.

 

 

Elena

 

 

Na obrázku môže byť 8 ľudí a text

 

Zdroj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=3628021177464106&set=a.2560571284209106

 

 

K diskusii  delrey  Keby to záviselo odo mňa, tá Slovenka so svojimi deťmi by hranice Slovenska k nám neprekročila.

Naozaj 1. – Ako oblaky. . .

27.05.2024

Píšem často blogy aj s politickými témami, no v skutočnosti politika u mňa z hľadiska záujmu má mínusové hodnoty. Keby to bolo na mne, moja vodnárska duša by zariadila svet, v ktorom by neboli žiadne štáty, a hrabivci by nemali nahrabané majetky. Putovali by sme každý kam nás len oči povedú, voľne a bez akýchkoľvek obmedzení. Ako oblaky. Oblaky sú v mojom [...]

Lebo 7. – Bude bez milióna a bez fúzov? Veru nie.

22.05.2024

Nuž, tomu sa hovorí chlapské slovo. Zaujímavú stávku vyhlásil český lekár, ktorý pracuje vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe, ako uvádza článok v linku https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bludny-balvan-za-ivermektin-Vse-jinak-Vsadim-se-o-milion-Je-tu-studie-755683 Bludný balvan, udelený členke Rady ČT za ivermectin ho pohol k činu. Stratil už trpezlivosť s [...]

Lebo 6. – Upokojovači. . .

21.05.2024

Čo by ste si mysleli o odborníkovi, ktorý by týranej obeti začal vykladať, aby s agresorom nastolila dobrý vzťah, aby s ním uzavrela zmier. Aby už nepripomínala, že jej ublížil a tvárila sa, že to je všetko preč. Asi by ste si poťukali po čele, a pouvažovali, že ktovie ako si ten fušer školu spravil. Situácia v našej spoločnosti je presne taká, ako v spomenutom [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,881
Celková čítanosť: 9107388x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Kategórie

Archív