Ariadna 9. – Jeho matka mala radšej potratiť. . .

Dnes zasa bombový deň mali vo VUB-ke celoslovensky, a aj v základných školách piatich krajov

https://myzahorie.sme.sk/c/23326738/vo-viacerych-skolach-opat-nahlasili-bombu.html?ref=najcpodcl

Tak už šiestich

https://www.startitup.sk/aktualne-na-skolach-v-siestich-krajoch-slovenska-su-desiatky-policajtov-evakuuju-pre-bombovu-hrozbu/

Bombová hrozba bola skúmaná aj v Žiari nad Hronom, kde okrem banky zatvorili aj susedné budovy vrátane pošty.

Dopadu sú fakt nepríjemné, zavierajú nielen banky, ale aj okolité budovy. No  skomplikoval život kope ľudí, taký jeden primitív.

 

Aj v niektorých škôlkach dokonca deti plašili – a rodičia si museli po svoje deti uskladnené v priestoroch mimo škôl kvôli dažďu prísť čím skôr. To znamená, že ľudia museli odchádzať z práce náhle a utekať po svoje deti. Aj moje dieťa mi písalo, že beží pre malú do škôlky, lebo bomba je nahlásená. Viem si predstaviť, ako mi bude zajtra malá jej jemným hláskom vykladať „bomba bola“.

Jednoducho nejaký hlupák skomplikoval život kope ľudí a zamestnávateľov. Vystrašil aj kopu malých detí, lebo tie nechápu, čo sa deje…

 

Som v mnohých veciach skutočne trpezlivá, ale čo je veľa, to je veľa. Pravdu poviem, po streľbe „na filde“ moja trpezlivosť s vyrábačmi bombových dní skončila.

Verejne prehlasujem, že každého a jedného z nich treba verejne bičovať na námestí. Potrebujeme preto zaviesť nový paragraf do Trestného zákona.

Lebo tu nepomáhajú slušné dohovory a argumenty.

O zdravom rozume ani nehovoriac – takému debilovi je zrejme jedno, že po streľbe v Prahe môže takýmito výčinmi traumatizovať niektorých žiakov, študentov, rodičov dlhodobo. Aj komplikovať život kope ľudí.

Skutočne si kladiem otázku, čo za matku takého debila priviedla na svet a vychovala. Mala radšej potratiť.

 

A že mudžahedín sa označil – tak vypakovať ho stadeto, nech ide do Sýrie, tam už si s ním poradia. 

Okrem iného sa tam píše o bolestnom konci, vo vete je aj text s hrubkou: „v areály školy je bomba“ uvádza článok v linku

https://mynitra.sme.sk/c/23326679/na-skolach-nahlasili-bombu-viaceri-ziaci-isli-domov.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0P2uZkA2sIHV796p_oaHUc7igmEgPBO2NQ3FJC_6TYJ-VcwWXVAsavTZ0_aem_AboHa2YX9ILVO7XeFkrd7TefeSZkTT6USw72BwAYFCZ9uDMZiJjKHnKQkK1Mu8kqsoJoaLTzv16vkEirgg5japP1

Takže ten lump sa ešte aj vyhráža. Skutočne jeho matka mala radšej potratiť, ako takýto nepodarok prieviesť na svet.

Vraj mu hrozí doživotie – no tak to som zvedavá

https://www.startitup.sk/naka-200-skolam-na-uzemi-celeho-slovenska-prisli-vyhrazky-pachatelovi-hrozi-az-dozivotie/

 

 

Nie, toto sa nesmie tolerovať. A ani bagatelizovať.

Takého lumpa treba jednoducho chytiť a poriadne zmlátiť. Žiadne priestupkové konania, žiadne súdy ťahajúce sa päť rokov s vychytralým právnikom, ktorý preťahuje rozhodnutie súdu, a to nakoniec bude, že podmienka. Po desaťtisícoch či aj státisícoch, ktorá zaplatíme my všetci za úradné riešenie tej lumpačiny – však zrátajme si náklady na políciu, prezeranie budov, evakuovanie detí  a neodučené hodiny  učiteľmi, plat všetkým zamestnancom ísť musí. Takže keby mal bombový debilko všetko platiť, môže makať 20 hodín denne do konca svojho mizerného života.

Tu treba rýchle, efektívne a verejné riešenie – zaveďme paragraf verejné bičovanie. K tomu aj povinnosť uhradiť všetky škody, ktoré vznikli konaním páchateľa.

 

Neverím, že bombový debilko je taký zdatný, že by sme nemali v tomto štáte expertov, ktorí by do hodiny nedokázali zistiť, kto to bol.

Vlastne som si istá, že ak by sa ľudia poskladali po eure, všetci tí dotknutí a naštvaní, tak na darkwebe by si vedeli kúpiť tento údaj o páchateľovi s dodaním jeho údajov aj s fotkou a adresou do hodiny bez problémov.

Ak nebude schopná a dostatočne zdatná polícia SR a kadejakí štátom platení experti zistiť páchateľa a urobiť s ním rázne poriadok, tak sa dostatočne naštvaní občania môžete spojiť a pomocou darkwebu údaje zistíte..

Ako vidíte, trpezlivosť na podobné žarty a povyrazenia podaktorých ma už naozaj prešla.

 

A do tretice – matka toho, kto vystrája takéto darebáčiny, mala radšej potratiť. 

 

Elena

 

P.S.:  Takže nech tento štát dolapí páchateľa a zverejní údaje o ňom, žiadne krytie a anonymizovanie údajov nie je namieste. A ak pôjde o nejakého migranta, tak nech stadeto tiahne aj jeho rodina.

Asi bude najlepšie, ak oslovíme Putina s prosbou o pomoc pri zisťovaní páchateľa – keď tá koncovka ru tam je. Oni nám iste pomôžu páchateľa vypátrať. A keďže som si istá, že to nebol Rus, tak aj potrestať. S tými ich páchateľmi teroristického útoku naložili riadne.

 

 

 

 

K diskusii  milan1  Nie, Rus to nebol, ale mohol by to byť Ukrajinec, keď píše, že ich je plné Slovensko, že?

Na obrázku môže byť text

A hej, ešte niečo Ti protekčne prezradím – aby si videl, ako dôverujem Zámeru sveta

iba sa dívam, hoci ma konce prstov zasvrbeli hodiť na páchateľa kliatbu. „Do dvoch dní ho majú, zašepkal pobavene Zámer sveta.“

 

Vlastne prečo píšem, že „jeho matka“, keď to pokojne môže byť žena?

 

 

Ej 11. – Nezabudnuteľný. . .

23.08.2025

Nezabudnuteľný – koho len chcem označiť týmto slovom? Prezradím vám teraz, kto je pre mňa nezabudnuteľný? Isteže. Možno i pre vás sa nezabudnuteľným stane čoskoro. Je to umelec – akému umeniu sa venuje, prezradím v závere. Úvodom si povedzme, že ľudia sú pre nás nezabudnuteľní z rôznych dôvodov. Niekoho nesieme v srdci s láskou ako tichú spomienku, [...]

Ej 10. – Kto pozná toho lumpa?

20.08.2025

V psíčkarskej skupine dali zlodeja priamo pri čine https://www.facebook.com/watch?v=1700254010632840 nože, kto ho poznáte? Myslím, že je namieste dávať natvrdo mená i fotku lumpov všetkého druhu. Podporujem i tých, ktorí na sociálnych sieťach „čistia“. Videjko s jedným z úchylov, ktorý lákal k sebe do auta trinásťročné dievčatá, tu teraz nedávam. No [...]

Ej 9. – Alibaba a 40 tajomníkov. . .

19.08.2025

To by teda bola rozprávka, že? No ale je to hoax, pravdaže – Alibabu sprevádzalo 40 zbojníkov a nie 40 tajomníkov. I keď ktovie či je medzi tými dvoma pojmami až taký veľký rozdiel. Uveďme preto teraz hoax na pravú mieru. Alibabu sprevádzalo 40 zbojníkov. Hŕba tajomníkov – zatiaľ 36, ale čoskoro ich môže byť aj 40 podľa toho akým tempom ich pribúda – [...]

policia, električka, petržalka, nehoda

Tragická nehoda električky v Petržalke, zahynul 85-ročný cyklista

24.08.2025 15:31

Bratislavskí dopravní policajti v súčasnosti vykonávajú potrebné úkony pri dokumentovaní dopravnej nehody.

Robert Fico, Michal Šimečka

Prieskum SANEP o dôveryhodnosti lídrov: Fico a Šimečka majú rovnakú podporu, tretí je Uhrík

24.08.2025 15:00

Robert Fico a Michal Šimečka sú s odstupom na čele dôveryhodnosti lídrov politických strán podľa augustového prieskumu SANEP.

Moskva, výbuch, požiarnici

Pri explózii v moskovskom obchodnom dome pre deti zomrel človek

24.08.2025 13:13

Veľký obchodný dom, v ktorom sú desiatky obchodov aj rad reštaurácií, okamžite evakuovali.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,191
Celková čítanosť: 10680347x
Priemerná čítanosť článkov: 3347x

Kategórie

Archív