Neticho 2. – Prečo doktor Kulkovský výzvu proti Kotlárovi vyhlásil. . .

Nuž je to tak, že celý obrázok vidíme jasne, keď do skladačky pridáme nejaké dieliky.

Tak, pridáme pár puzzličiek.

 

Správu o tom, že doktor Kulkovský dal verejne výzvu na svojom facebooku, Denník n priniesol, ako to dokladuje článok v linku

https://dennikn.sk/4283062/lekari-maju-nielen-pravo-ale-aj-povinnost-ziadat-odvolanie-splnomocnenca-kotlara/

Keby Denník n vedel to, čo viem ja, asi by radšej neprinášal nič, ako si možno poviete aj vy o chvíľu.

Ale zjavne nevedel, a tak priniesol túto správu, že

koncom minulého týždňa zverejnil lekár Milan Kulkovský na Facebooku výzvu na odvolanie splnomocnenca vlády pre prešetrenie pandémie Petra Kotlára. „V mene väčšiny lekárov na Slovensku“ oslovil vedecké, profesijné aj odborové organizácie, ktoré zastupujú lekársky stav, aby žiadali vládu o Kotlárovo odvolanie. 

 

Je dojemné, že doktor Kulkovský uprednostnil pred osobným záujmom ochranu pacientov.

Len keby to ešte aj pravda bola.

Ten pán si určite bude myslieť, že ho nemám rada, ale ja som ho skutočne nenavádzala, aby takéto vyhlásenia robil verejne. Tobôž v situácii, v akej sa nachádza v súčasnosti. A tak vám pravdu o tom poviem.

Kedysi som o ňom blog písala –

Anjelské krídla 4. – Putin v zime na Slovensku zabil možno až 4000 ľudí. . .

Napísala som v tom blogu, že
skutočne sa nezamýšľam nad tým, koľko ľudí u nás v zime údajne mohol zabiť Putin. Ale moc a moc ma zaujíma, koľko ich mohli zabiť slovenskí lekári tým, že sa hrali na mediálne hviezdy…

Aj som tam tie slová bolestným príbehom pána Valjenta vysvetlila.

Aj tu som v blogu o doktorovi Kulkovskom písala  a vyjadrenie pána Valjenta som v ňom dala

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2023/09/09/casmi-6/

Pán doktor sa cíti byť nami nenávidený… No nie je to len jeho subjektívny pocit z toho, že sa mu niekto oprávnene postavil a chce spravodlivý proces? Nie je to len reakcia jeho urazeného ega a nestavia sa pán doktor znova do pozície obete? Môže sa ho to až tak osobne dotknúť, že by bol schopný odoprieť pomoc svojim pacientom? Máme si teraz myslieť, že ak by mal napríklad podať krvnú konzervu alebo plazmu svojmu pacientovi, ale vie, že darcom je niekto z nás, tak mu ju nepodá? Hádam je pán doktor schopný pochopiť, že dýchací prístroj nebol darovaný jeho osobe, ale nemocnici a jej pacientom a že jeho rozhodnutie nie je v súlade so zákonom, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka, ani Hippokratovou prísahou. O ľudskej stránke nehovoriac. Tento prístroj mohol byť potrebný pre jeho pacientov, ktorí chceli a potrebovali dýchať…

A do tretice celý ten príbeh vysvetľuje vyjadrenie v tomto blogu – je to podľa mňa naozaj nechutný príbeh ohľadne doktora Kulkovského z kovidových čias

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2022/04/01/anjelske-kridla-9-kto-boli-ti-dvaja-muzi/

Predtým ako sme vám samotný prístroj odovzdali do rúk sme boli svedkom situácie vás a vašich kolegov ako ste rozhodovali na chodbe pred Interným oddelením o životoch dvoch mladších mužov, ktorých bolo treba napojiť na ventiláciu. Nie, nevšimli ste si nás popri vašej družnej a zábavnej debate so svojimi kolegami. Za smiechu, dobrej nálady a patričnej mládeneckej frajeriny ste rozhodovali spolu s vašimi ďalšími 4 – 5 kolegami o dvoch ľudských životoch. Výroky typu: „ a čo ja ti viem….tento udýchal dva dni, tak možno ešte dá…..“ Vážení čítajúci tieto riadky, márne by ste hľadali únavu a vyčerpanosť v tvárach týchto lekárov, tak ako to opisuje pán primár vo svojich blogoch. Márne by ste hľadali súcit, pokoru a starosť, že nemôžu napojiť oboch. Márne by ste hľadali maximálnu nasadenosť urobiť všetko pre záchranu ľudského života. Márne by ste hľadali odbornú diskusiu, kto z hľadiska zdravotného stavu má väčšiu šancu na prežitie. Márne by ste čakali vyjadrenia kam ho môžeme previezť, v ktorej nemocnici majú voľnú ventiláciu. Neviem, či títo muži prežili, ale meno jedného z nich si budem pamätať do konca života…

 

Takže poďme k doktorovi Kulkovskému a pravde o motívoch toho jeho vyhlásenia proti splnomocnencovi vlády Kotlárovi a prešetrovaniu čias pandémie kovidu, ktorým doktor Kulkovský oslovuje autority vedecké, profesijné, odborové, aby Kotlára odvolali a aby sa pandémia neprešetrovala.

Plne ho chápem.

Keby voči mne bolo vedené súdne konanie za podozrenie, týkajúce sa smrti pacientky z čias kovidu a možného pochybenia v liečbe, o ktorej som v tom mojom spomenutom blogu aj viac napísala, tiež by som netúžila po tom, aby sa záležitosti z čias kovidu prešetrovali.

 

A tí, ktorí sa oháňajú potrebou vedeckého názoru

https://akw.sk/prvotny-antigenovy-hriech-nepotesujuca-sprava-pre-ockovanych/?fbclid=IwY2xjawGX7DlleHRuA2FlbQIxMQABHcRIOSQKxQFMYDDOJuDZ68XsXrSKE2p9BPu0EvQ_PJlrCq0LkwTCFoAIhQ_aem_IGJDxeYIWer-Kg_jW-1dgQ

V časopise Nature Communications bol v apríli  tohto roku (2024)  publikovaný článok: Pušnik J, Zorn J, Monzon-Posadas WO, Peters K, Osypchuk E, Blaschke S, Streeck H. Vaccination impairs de novo immune response to omicron breakthrough infection, a precondition for the original antigenic sin. Nat Commun. 2024 Apr 10;15(1):3102. doi: 10.1038/s41467-024-47451-w  (Očkovanie zhoršuje de novo imunitnú odpoveď na prelomovú infekciu omikronom, čo je predbežná podmienka pôvodného antigénneho hriechu)

Doktor Weis detailne vysvetľue podstatu, takže si to môžete naštudovať tam.

 

P.S.: No a teraz sa pravda môže ukázať jasne – kovidvakcinovanie zastávajúci lekári u nás majú jedinečnú príležitosť nás hoaxerov presvedčiť – vyzval ich na verejnú diskusiu doktor Fleming

https://www.infovojna.bz/article/video-covid-19-je-choroba-ktora-vznikla-vytvorenim-biologickej-zbrane-sars-cov-2?fbclid=IwY2xjawGX2glleHRuA2FlbQIxMQABHSFa5OHnHjTj5xFzDGIuU8pCLvL1rFdz436RM2hfQEUIyuNMDnhSBtfElQ_aem_mQk8H1W25XRzZd0H7PiDbQ

Vyzývam preto všetkých vedcov a lekárov na Slovensku na diskusiu so mnou, ak si myslíte, že máte pravdu a informácie odomňa prezentované MUDr. Kotlárom spochybňujete,“ odkazuje Dr. Richard M. Fleming celej vedeckej a lekárskej komunite na Slovensku

Tak sa dobre pozerajme, koľko do tej diskusie vyrazia. A odpoveď budete mať jasnú.

 

Elena

 

K diskusi  Strangle Uncle  Ďakujem, od Teba si to vážim dvojnásobne.

Pigi2  No je namieste otázka, prečo odmietajú zverejniť údaje aj o tom, aká bola úmrtnosť na kovid v ktorej nemocnici – rozdiely boli v desiatkach percent údajne.  Najvyššie percento preživších mal doktor Torok v Košiciach, ale ten vraj v liečbe používal ivermectin. Ja som tie údaje žiadala, ale vraj by museli súhlasiť so zverejnením tej štatistiky nemocnice, čo pokladám za evidentnú hlúposť.

 

Mlčanie 1. – Navaľte ďalších 20 miliárd. . .

13.06.2026

Nenažratý krpatý zelenočierny lump už zasa natŕča ruku na naše peniaze. Ďalších 20 miliárd chce vytrieskať z EÚ https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/815897-rusko-hori-a-my-chceme-aby-horelo-este-viac-ukrajina-planuje-masivnu-ofenzivu-chyba-jej-vsak-obrovska-financna-injekcia/ Ukrajina na budúci týždeň požiada svojich spojencov o 20 miliárd dolárov… Takže ďalších 20 [...]

Pamätaj 11. – Takže kto je klamár?

11.06.2026

Kde je pravda? Príspevok priniesli dve strany. A ja som za to, aby sa pravda ujasnila, kto ten čin spáchal. Rovnako i celý rad ďalších útokov na civilistov. Lebo ide o vojnové zločiny a treba ich riadne zdokumentovať, riešiť medzinárodným súdom a vinníkov potrestať. Facebook Matúš Haluška 3 d. · Hrozivé zábery z Chersonu: ukronacistické sily zasiahli detské [...]

Pamätaj 10. – Alfa a nealfa?

08.06.2026

Včerajší večer som uzavrela „ešteniečoprečítaním v mobile“. A blog o moslimskej rodine a Sulíkovi mladšom ma zaujal https://ftholzer.blog.pravda.sk/2026/06/07/preco-odmietam-eugeniku-aj-moslimsky-model-rodiny-propagovany-filipom-sulikom/ Nezachytila som sama v náhlivom týždni, ktorým som šla, tú správu, ale pobavila ma v prvej chvíli. Potom som zauvažovala, či [...]

orbán viktor

Orbán na zjazde Fideszu po volebnej prehre: Nikdy sa nevzdám

13.06.2026 14:24

Predseda Fideszu zdôraznil, že strana musí posilniť svoje hodnoty a duchovný základ svojej komunity.

Trump

Trump v úrade zaspáva. Je 80 rokov priveľa na politiku a mal by platiť vekový limit?

13.06.2026 14:00

V tejto chvíli nie ani 20 lídrov krajín sveta starších ako americký prezident Donald Trump.

SAAB JAS-39 Gripen českých Vzdušných síl

Eskaluje Rusko situáciu? Švédske Gripeny vzlietli k ruským stíhačkám dvakrát za jeden deň

13.06.2026 13:22

K týmto dvom incidentom, ktoré zahŕňali ruské lietadlá Su-24 a Su-34, došlo v južnej a severnej časti Baltského mora.

An-22, Antonov 22

V indickom štáte Ásam havarovalo vojenské lietadlo počas pristávania

13.06.2026 13:12

Incident si vyžiadal najmenej päť obetí, no nebolo bezprostredne zrejmé, koľko osôb sa nachádzalo na palube.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,426
Celková čítanosť: 12146120x
Priemerná čítanosť článkov: 3545x

Kategórie

Archív