Ľudia prechádzajúci hranice k nám utekajú pred vojnou. Moc si prajem, aby tu nemali zlú skúsenosť, aby sa ich niektorí Slováci nepokúsili využiť a obrať o to málo, čo majú, či zneužiť ich postavenie. Na hranice sa vybralo veľa ľudí pomáhať nezištne, tak snáď to bude v poriadku. Je dojímavé vidieť tých ľudí, ktorí stratili svoje doterajšie životné […]
Pokračovanie článku
